Eryiğit Hukuk Bürosuna Hoş Geldiniz

Eryiğit Hukuk Bürosu

Av. Ramazan Eryiğit

consultation DANIŞMANLIK

0544 857 26 51

Hakkımızda

Eryiğit Hukuk Bürosuyla Tanışın ve Haklarınızı Garanti Altına Alın

Hakkımızda

Eryiğit Hukuk Bürosuyla Tanışın ve Haklarınızı Garanti Altına Alın

2010 yılında Karaman’da Ramazan ERYİĞİT tarafından kurulan ERYİĞİT HUKUK BÜROSU, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle 5 yıl içinde sıfırdan kurulup, yoktan var olup Karaman’ın saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Bugün geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren ERYİĞİT, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış bölümlere ayrılarak organize olmuştur.

ERYİĞİT, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir.

Hukuk davaları, İcra davaları, İş davaları uzmanlık alanıdır. İcra davalarında uzman 2 çalışan, 1 Adalet mezunu çalışan vardır. Hukuk Bürosu stajyer avukatlar ile birlikte güçlü bir bürodur. ERYİĞİT  Karaman da fabrika  ve banka vekilliği de  yapmaktadır. 

ERYİĞİT’ in hedefi Türkiye deki tüm hukuk büroları, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte iş birliği içinde müvekkillerin en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

Bu hedeften hareketle ERYİĞİT, sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

ERYİĞİT, Avukatlık mesleğini, mesleğin onuruna yakışır şekilde icra eder. İnsan faktörüne önem verir. Müvekkillerinin yanında deneyimi ile oluşturduğu hizmet politikalarının icrasını sağlayan takım arkadaşlarını yol arkadaşı olarak kabul eder.

ERYİĞİT, sorunların çözümünde ortak fikre ve işbirliğine inanır, bilgiye ve tecrübeye değer verir. Büro içi çalışmalarıyla sürekli dinamik kalır, bu anlamda kendini bir avukatlık okulu olarak tanımlar. Patron-işçi ilişkisi değil, usta-çırak ilişkisini benimser. ERYİĞİT bünyesindeki tüm çalışanlar değerlidir. Bünyesinde yapılan işlerin çeşitliliği sayesinde takım arkadaşlarının ilgi duyduğu alanda çalışmasına olanak vererek daha verimli bir hukuk üretimi sağlar.

Yalnızca hukuk alanına hizmet değil, Karaman’ ın ve çocukluğunun ve gençliğinin geçtiği Yeşildere Köyünün gelişmesi için çeşitli çalışmalarda bulunmaktadır. Karaman’ da kurulan Yeşildere Derneğinin başkanı olup, sistemli bir şekilde gelişmesi için uğraş vermektedir. İkinci dernek binası çalışmalarını gerçekleştirmekte, Karaman’ a katılacak, bütün yaş gruplarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek büyük bir sosyal mekan haline getirmeye çalışmaktadır.

Ramazan ERYİĞİT doğup büyüdüğü köyü ardında bırakmayıp önüne alarak gelişmesi için çaba göstermektedir. Karaman’ın ve Yeşildere’ nin gelişmesi ve tanıtılması amacıyla ilki 2015 yılının ağustos ayında yapılan Yeşildere Yunus Emre Festivalini geleneksel hale getirip, her yıl yapmaya çalışacaktır. Bu şekilde çok yönlü ve sistemli bir çalışma yürütülmektedir. Müvekkillerinin yanında, çalışma arkadaşlarını ve Eryiğit ailesinde yer alan tüm dostlarını da yol arkadaşı olarak kabul eder ve yoluna bu şekilde devam eder.


Vizyonumuz

Ülkemizde hukuk hizmetini çağdaş, yenilikçi yaklaşımla ve uzmanlıkla müvekkillerimize sunmaktır.

Bu bağlamda hukuk büromuz, müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Öncelikli hedefimiz; gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan genç çalışma arkadaşlarımızla soruna çözüm odaklı bir yaklaşım ve sistem getirerek hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır. 

Bunların yanı sıra global dünyanın ekonomik dar kalıbına girmeyip bir başka gerçekliğe değer yargısı ortaya koyarak, vakaya salt ekonomik değil insan odaklı bakmaktadır. Çünkü biz biliyoruz ki "HUKUK, BİR GÜN HERKESE LAZIM OLABİLİR."

Değerlerimiz

- Müvekkillerimize hızla cevap vermek
- Disiplin
- Ticari Yaklaşım Sahibi Olmak
- Girişimcilik
- Yenilikçilik


Hukuki yardıma mı ihtiyacınız var?

Uzman ekibimizden detaylı destek almak için hemen bize ulaşın. Unutmayın, haklarınız bildiğiniz ölçüde güçlü olursunuz.

YETKİLİ AVUKATLARIMIZ
Güncel Haberlerimiz

Güncel haberlerimizi takip ederek bilgilerinizi tazeleyin